The Walking Dead (na PC) 

-season 3 pridáme neskôr

THE WALKING DEAD (A TELLTALE GAMES SERIES)

Balenie obsahuje všetkých 5 doposiaľ vydaných epizód 1. série. The Walking Dead: A Telltale Games Series je adventúra, v ktorej je kladený dôraz predovšetkým na príbeh, viac než strieľanie vás teda čaká prieskum lokalít, zbieranie predmetov a rozhovory s NPC postavami. Vaše rozhodnutia budú ovplyvňovať hru a vaše vzťahy s ostatnými postavami. Čaká vás tak veľmi filmový zážitok, ktorý bude čo sa atmosféry a počtu zombíkov týka, verný predlohe. Hlavná postava : Lee Everett

 


Veľkosť: 3,53 GB

STIAHNUŤ CEZ TORRENT

THE WALKING DEAD : 400 DAYS

400 DAYS je bonusová epizóda k TWD: Season 1. Hráte za 5 rôznych postáv + sprievodcu, môžte si vybrať v akom poradí. Jednu postavu hráte približne 20-50 minút. Vaše konanie v 400 DAYS môže trochu pozmeniť dej v TWD: Season 2.

             

Veľkosť: 769.73 MB

STIAHNUŤ CEZ TORRENT

THE WALKING DEAD: SEASON 2 (A TELLTALE GAMES SERIES)

Balenie obsahuje všetkých 5 doposiaľ vydaných epizód 2. série. The Walking Dead: Season 2 je vlastne pokračovanie The Walking Dead (A Telltale Games series).
Zmeny: 1. Hráte za Clementine. 2. Trochu lepšia grafika. 3. Pozmenená forma  výberových možností.

             

Veľkosť: 3.49 GB

STIAHNUŤ CEZ TORRENT

THE WALKING DEAD: SURVIVAL INSTINCT

Hra nás zavedie do sveta TV seriálu, ale ešte pred samotnú prvú sériu, do časov kedy to všetko začalo. Nové spracovanie sa bude točiť okolo postavy Daryla Dixona a jeho brata Merleho, ktorí sa snažia dostať do podľa všetkého bezpečnej Atlanty. Bratia budú postupovať vidiekom Georgie, budú sa pokúšať vyhýbať zombíkom, alebo loviť ich za použitia zraku, zvuku a čuchu. Bude sa dať vybrať stealth alebo akčný prístup. Hráči budú musieť zbierať zásoby, opatrne používať jedlo a muníciu. Rovnako budú stretávať ďalšie postavy a bude na nich, či ich zoberú do partie a budú ich ďalej doprevádzať. Hlavnou zbraňou postavy budú šípy a kuša, ale ak budú náboje využije aj brokovnicu a ďalšie projektilové zbrane.

 


 

Veľkosť: 8,34 GB

STIAHNUŤ CEZ TORRENT

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAQ

Čo je torrent ?

Torrent je veľmi malý a jednoduchý súbor, ktorý má koncovku .torrent a môžete si ho stiahnuť.

Ako si stiahnuť torrent ?

Potrebujete na to nejaký program (napr. utorrent, bittorent). Ten otvorí torrent a presmeruje vás na počítač, kde sa daný súbor nachádza. V torrentoch už neexistuje niečo ako vyťažený server. Čím viac ľudí daný torrent sťahuje, tým je rýchlosť sťahovania väčšia.

Čo je možné cez torrent stiahnuť?

Prakticky všetko, od hudby a obrázkov cez hry, programy, filmy až po samotné drahé operačné systémy.

Kde si stiahnuť programy na torrenty ?

1. Vyber si na aký operačný systém chceš BiTtorent inštalovať.

2. Stiahneš súbor.

3. Pokiaľ chceš program stiahnuť aj v inom jazyku (slovenčina, čeština) klikni na DOWNLOAD LANGUAGES a vyber si aký jazyk si chceš stiahnuť.

BitTorrent stiahneš TU.
 

 

Ako sťahovať torrenty cez PIRATE BAY ?